21 lutego 2017

Zastanawiałeś się po co ?

Napewno masz bądź miałeś moment w życiu w którym środowisko które cię otacza, nie do końca jest takie jakie sobie wyobrażasz. Ludzie Cię otaczający nie traktowali cię tak jak sam chciałeś aby Cię traktowano. Zastanawiałeś się dlaczego ? Co jest nie tak, że ludzie którymi się otaczasz są wścipscy, niemili, upierdliwi, chamscy ? Ty jako osoba zapewne przejmujesz się słowami kierowanymi w Twoją stronę. Zadałeś sobie kiedyś pytanie po co ? dlaczego ? Po co przejmuję się tym jak mnie traktują i za kogo mnie mają? To Ty znasz swoją wartość i to Ty wiesz kim jesteś.


Spójrz na to z innej strony, ludzie mówią..... dużo mówią nie zawsze zgodnie z prawdą, ale tak już jest gdyby nie plotki świat był by nudny. Hejt w tych czasach to rzecz która daje ludziom zawistnym radość, szczęście, a ty przejmujesz się tym skoro wiesz, że to co powiedzą czasem w szkole o tobie czy o twoich bliskich jest totalną bzdurą. Znajdź swoją wartość, punkt wysoko zawieszony na twojej ambicji, punkt do którego będziesz wracał w ciężkich chwilach i stwierdzisz... kurde... nie warto... I wstaniesz z podniesionym czołem. pójdziesz dalej robić swoje, nie zważając na to co i kto gada na Twój temat.


Według mnie, osoby mającej do czynienia z hejtem każdego dnia, uważam, że ta mało konstruktywna krytyka jest nagrodą. Dlaczego? a no może dlatego, że ludzie którzy mało zrobili, bądź posiadają nudne życie mówiąc o tobie, nie ważne w jaki sposób pną twoją osobę ku górze, dzięki czemu twój szczyt jest coraz bliżej. Dlatego nie warto zwracać uwagi na to co osoby z którymi nie utrzymujesz bliższej relacji o tobie mówią... bo będą mówić, a ty depcz po nich jak po schodach i brnij ku górze jeszcze wyżej :)P.S. post nie długi nie krótki, ale ma nadzieje, że się spodoba. Jest to mój pierwszy i pewnie nie ostatni post tego typu na moim blogu. Spodobało sie? zostaw po sobie jakiś ślad !!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz